HAKKIMIZDA


                             CİHAN GEMİ ELEKTRONİĞİ ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

         1990 yılından itibaren sanayi ve gemi sektöründe kullanılan elektronik sistemlerin,cihazların arıza bulma-onarımı konusunda profesyonel kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.Görevinin bilincindeki güçlenmiş uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini temel prensip edinerek,yüksek teknolojili cihazlarla labarotuarlarını yenileyerek sizlere verdiği hizmeti daha mükemmele taşımıştır
Firma kadromuz sayılamayacak kadar fazla sanayi ve gemiz sektöründeki başarılarla kendini kanıtlamış, ülkemizdeki bakım-onarım alanındaki hizmetleri ile kısa zamanda isim yapmıştır.
Birçok yabancı bandıralı gemiye dünyanın dörtbir yanına giderek hizmet veren bir türk firmasıdı


                                                                            HİZMET ALANLARIMIZ;
1-GEMİ SEKTÖRÜNDEKİ TÜM ELEKTRONİK CİHAZLARIN VE SİSTEMLERİN BAKIM- ONARIMI;
         Denizcilik sektöründe kullanılan marka ve model farkı gözetmeksizin arızalı cihaz ve kartlarınız özel donanımlı , bilgisayar kontrollü teknik servis bölümümüzde garantili olarak onarılır.Seyir cihazları,Gyro,Autopilot sistemleri,VHF sistemleri,GPS,her çeşit radar,SSB,Navrex,Sonar,Crane,Vinç Elektroniği,Sintine Separatörleri,Jeneratör kablosu,Alternatör bakım-onarım montajı konularında yeterli cihazlar ve uzman kadromuz bulunmaktadır.
Ayrıca gemilerde kullanılarn özel alarm ve güvenlik sistemi otomasyon kurulur, garantili bakım-onarımı yapılmaktadır
.

2-HER ÇEŞİT ELEKTRONİK KART TAMİR VE TASARIM HİZMETLERİ ;
          Her çeşit elektronik kart tamirini yapabilecek bilgisayarlı test cihazları ile laboratuarımız yenilenmiştir.Elektronik kart hakkında hiç bir bilgi olmadan, karta besleme vermeden, devre şemasına gerek duymadan arızasını bulan test cihazları ile kolaylıkla arızalı malzeme bulunabilmektedir.Yüksek frekans tekniği ile çalışan sökme-takma sistemi ile ,arızalı malzeme elektronik karta kesinlikle hasar vermeden değiştirilmektedir.Kullanılan cihazlar, dünyada kullanılan test cihazları arasında yüksek teknolojisi belgelenmiş cihazlardır.
         Firmamıza bakım-onarım maksadı ile kargo veya elden gelen kart ve cihazlarınız, özel antistatik ortamda giriş kalite kontrolü yapıldıktan sonra teknik servis bölümüne alınmaktadır.
          Arızası giderilen kart ve cihazlarınızın, kimyasallarla temizliği yapıldıktan sonra, çıkış kalite kontrol işlemi deneyim ve teknik kadorumuzca yapılarak size güvenle ulaşması sağlanmaktadır.

3-YERİNDE SERVİS ARAÇLI BAKIM-ONARIM EKİPLERİMİZ; 
          Yerinde servis hizmeti özel donanımlı teknik servis araçlarımızla, işinin önemini ve hassasiyetini bilen teknik kadromuzla her çeşit teknik sorununuza 7 gün 24 saat çözüm sunmaya hazırdır.Cihaz ve sistemlerimizin; aylık,yıllık v.s. sistemin durumuna göre belirli periyodlarda bakım anlaşması yapılmaktadır.

4-ELEKTRONİK MALZEME VE CİHAZ SATIŞI;
         10 yıllık birikimimizden oluşan eketronik malzeme staoğumuzla birlikte, yurtiçi ve yurtdışında ki çalıştığımız bir çok stok firmalar aracılığı ile, elektrik-elektronik malzeme istekleriniz yerine getirilir.Her çeşit elektronik test-onarım cihazı temini sağlanmaktadır.

5-GEMİ ELEKTRONİĞİ CİHAZ VE MALZEME SATIŞI;
          Stoğumuzun büyük bölümü gemilerde kullanılan elektronik malzemeleri içermektedir.Ayrıca gemilerde kullanılan her çeşit elektronik cihaz ve sistem cihazı satışımız bulunmaktadır.Cihazların kurulumu, sertifikalı teknik servis kadromuzca yapılmaktadır.Bu sitede kullanılan tüm marka, ürün, logo ve resimler ait oldukları şirketlerin tescili altındadır.


Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.